Porady dnia

Porady dnia

Aktualności Seniora

Aktualności Seniora

Zdrowie Seniora

Zdrowie Seniora

Pasje Seniora

Pasje Seniora

Końskie zdrowie w zasięgu ręki!

Ziołolecznictwo towarzyszy człowiekowi od samego zarania jego istnienia. Poddany różnym dolegliwościom człowiek próbował sobie jakoś z nimi poradzić. A mógł sobie radzić jedynie przy pomocy tego, czym dysponował - czyli bogactwem otaczającej go natury.

konskie_zdrowie2Teraz żyjemy w pośpiechu, w stresie, w towarzystwie cywilizacyjnych chorób. Medycyna posunęła się daleko, mamy dostęp do mnóstwa preparatów przeciwbólowych i zapobiegawczych na różne dolegliwości. Stosujemy je i nie zastanawiamy się nad tym, jaki jest ich skład i działania uboczne. Zapomnieliśmy, że przyroda oferuje nam wspaniałe naturalne lekarstwo - zioła. Ich moc docenił szwajcarski aptekarz, trzysta lat temu opracowując recepturę emulsji dla koni, a następnie jej odpowiednik balsam przeznaczony dla ludzi. Istotne jest, że złożony z czternastu ziół balsam nie zawiera żadnych szkodliwych związków chemicznych, konserwantów ani alkoholu a z pierwowzoru pozostała tylko nazwa „koński". Balsam ten jest całkowicie bezpieczny, nie uczula, nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Tak jak większość naturalnych produktów, Oryginalny Szwajcarski Koński Balsam Ziołowy jest w stanie oddziaływać na kilka schorzeń równocześnie w przeciwieństwie do chemicznych związków, które mają ściśle jednokierunkowe działanie.

konskie_zdrowie1

W produkcji balsamu uzyskano tak zwany mechanizm synergii. Zjawiska, które polega na tym, iż połączone składniki wzajemnie wzmacniają swe działanie tak, że uzyskany tym sposobem efekt jest zdecydowanie większy od sumy efektów ich oddzielnego działania. Oczywiście wszystko opiera się na ściśle określonych proporcjach, na opracowanym do najmniejszego szczegółu procesie wytwórczym zaczynając od sposobu magazynowania składników, po fazę przerobu i tryb dystrybucji.

konskie_zdrowie3

Oryginalny Szwajcarski Koński Balsam Ziołowy jako jedyny produkt na rynku chłodzi lub rozgrzewa dostosowując się do potrzeb organizmu.

Balsam szybko i skutecznie przynosi ulgę w bólu kości, stawów i głowy. Łagodzi objawy reumatyzmu i choroby zwyrodnieniowej, usprawnia ruchomość stawów i działa rozluźniająco. Arnika i kasztanowiec zwyczajny obecne w balsamie doskonale sprawdzają się w przeciwdziałaniu objawom żylaków i obrzęków oraz przyczyniają się do zmniejszenia widoczności pajączków. Balsam ziołowy efektywnie redukuje uczucie zmęczenia po wszelkiego typu zajęciach sportowych i rekreacyjnych. Podczas testów kremu na grupie sportowców różnych dyscyplin w różnych warunkach termicznych i pogodowych na pierwsze miejsce wysuwał się efekt zmniejszania bólu mięśni. Szybsze usuwanie obrzęków zauważalne było zarówno przez sportowców uprawiających dyscypliny indywidualne jak i gry zespołowe.


Firma Bewell dystrybutor balsamu nie jest typowym dla dzisiejszego świata farmaceutycznym czy kosmetycznym gigantem inwestującym w marketing i reklamę. W przypadku firmy Bewell mamy do czynienia z zupełnie, odmienną filozofią. Dzięki temu dokonując zakupu balsamu mamy pewność, iż po drugiej stronie są ludzie, dla których bardziej niż słupki wykresów sprzedaży liczy się to, co robią i dla kogo to robią. Jeśli klient ma jakikolwiek pytania może liczyć na fachowe informacje zarówno poprzez pocztę elektroniczną jak i pod numerem telefonu (33)810 42 90. Innym czynnikiem przemawiającym za końskim balsamem w tak materialnych czasach jest jego stosunek wydajności do ceny.

Więcej informacji na temat Końskiego Balsamu ziołowego i innych produktów szwajcarskich można uzyskać przeglądając zasoby strony internetowej firmy Bewell Polska – www.bewell.com.pl natomiast zamówienia przyjmowane są zarówno telefonicznie jak i w sklepie internetowym www.sklep.bewell.com.pl.

konskie_zdrowie4