Prezent erotyczny na Walentynki

Joanna Keszka

Popularność internetowych stron porno i książek Blanki Lipińskiej pokazują, że jest w polskim narodzie jakaś nieutulona erotyczna tęsknota. Walentynki to szansa, żeby marzenia o swawolnym seksie oswobodzić. Odkrywanie nowych seksualnych ścieżek to świetny prezent, jaki możemy dać sobie i osobie, na której nam zależy. Słowa są tanie. Miłość to działanie!

Czytaj więcej...

Aktywność fizyczna seniora - jakie ćwiczenia będą najlepsze?

aktywnosc seniora1

Regularne zażywanie ruchu jest niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu - i to niezależnie od tego, ile mamy lat. Seniorzy nie powinni rezygnować z aktywności fizycznej, jeśli chcą jak najdłużej zachować dobrą kondycję ciała i umysłu. Jakie ćwiczenie będą zatem odpowiednie dla osób w starszym wieku? Sprawdź!

Czytaj więcej...

Nowy projekt edukacyjny jest dla kobiet - Joanna Keszka

Joanna Keszka

Czy jesteście gotowe/gotowi na zmiany w życiu i w seksie? W 2023 przygotowuję coś dużego i fantastycznego. To będzie wielki pakiet wiedzy o zaprzyjaźnianiu się z seksualnością. Będę informować was o zbliżaniu się premiery tego projektu. Już w tym roku skorzystacie z kompendium wiedzy o tym, co nam robi dobrze w seksie.

                To naturalna, normalna część życia. Jednak większość ludzi ma problem z mówieniem otwarcie o pragnieniach czy obawach z nią związanych. Tak bardzo boją się tego, co inni sobie o nich pomyślą, czy nie spotka ich odrzucenie, lekceważenie, szybka i surowa ocena.

Czytaj więcej...

Rozgrzewka przed zjazdem.

Narciarz 2023

Wyjazd bez kontuzji – pamiętaj o rozgrzewce. Ferie to dla wielu z nas czas zimowego szaleństwa na nartach czy snowboardzie. Sympatycy tych sportów z niecierpliwością wyczekują swoich zaplanowanych wyjazdów w polskie góry lub za granicę. Biały puch i zimowa atmosfera to skojarzenia wyłącznie przyjemne, do czasu, gdy nie skończą się groźnym upadkiem.

Czytaj więcej...

Ćwiczenia dla Babci i Dziadka

Dziadek na silowni

Podaruj seniorom trochę ruchu! Dzień Babci i Dziadka to czas, kiedy szczególnie myślimy o seniorach. Oprócz materialnych prezentów, warto zadbać o ich zdrowie i kondycję – może to dobry czas, żeby podarować im… trochę ruchu? We współpracy z profesjonalistami ze studia StretchMe, przygotowaliśmy 5 praktycznych ćwiczeń, które pomogą zachować sprawność i zdrowie najstarszym członkom naszej rodziny.

Czytaj więcej...

Kolor roku według Instytutu Pantone - Viva Magenta 18-1750

DOMAR RENA

Żegnaj Veri Peri, witaj Viva Magenta! Nowy kolor roku według Instytutu Pantone - Viva Magenta 18-1750 - to odcień „zakorzeniony w naturze, wywodzący się z rodziny czerwieni i wyrażający nowy sygnał siły”. Jest to odważny i nieustraszony, pulsujący kolor, którego żywiołowość sprzyja radosnemu i optymistycznemu świętowaniu oraz pisaniu nowej historii.

Czytaj więcej...

Pomysł na Dzień Babci i Dziadka

dzien babci dziadka

Pomysły na kreatywne spędzenie czasu z babcią i dziadkiem

Dzień Babci oraz Dzień Dziadka to szczególne okazje, kiedy to powinniśmy szczególnie celebrować naszych seniorów i cieszyć się kontaktem z nimi. Nie ulega jednak wątpliwości, że z każdą kolejną dekadą kontakt między najmłodszym a najstarszym pokoleniem staje się coraz bardziej utrudniony, choćby ze względu na coraz większe bariery technologiczne.
Czytaj więcej...

Zrób coś dobrego dla zdrowia

Rok 2023

Te postanowienia noworoczne dopisz do swojej listy. Czas Nowego Roku to okres podsumowań i kreowania planów na kolejny rok. Postanowienia noworoczne są bardzo różnorodne, często dotyczą zmiany codziennego odżywania, wprowadzenia aktywności fizycznej, utraty kilogramów, czyli zadbania o swoje zdrowie. Mają one na celu ulepszyć komfort naszego życia.

Czytaj więcej...

Czym różni się sofa od kanapy?

Sofa czy kanpa

Nikt nie wyobraża sobie salonu bez sofy lub… kanapy. Choć przyzwyczailiśmy się do tego, by traktować te nazwy wymiennie, okazuje się jednak, że to nie tylko dwa różne meble, ale także wyposażenie posiadające zupełnie inne historie. Czym różni się sofa od kanapy? Jak wyglądają ich najsłynniejsze przykłady, które kształtowały drogę nowoczesnym modelom do naszych domów i mieszkań?

Czytaj więcej...