Porady dnia

Porady dnia

Aktualności Seniora

Aktualności Seniora

Zdrowie Seniora

Zdrowie Seniora

Pasje Seniora

Pasje Seniora

Międzynarodowe Targi w Poznaniu: Aktywni 50 +

Poznańskie targi to prestiżowa impreza znana i ceniona także poza granicami naszego kraju. Tym razem ujrzymy ją w zupełnie nowej odsłonie.

12-13 marca w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi przeznaczone dla seniorów. Zwiedzający będą mogli poznać aktualne oferty instytucji oraz firm. Wystawiane produkty i usługi będą dedykowane przede wszystkim dla osób starszych, prowadzących zdrowy styl życia.

Firmy przygotowują ekspozycje zachęcające do aktywności i życia z pasją. Seniorzy, zdobędą możliwość wysłuchania cennych rad ekspertów z różnych dziedzin. Dodatkowo uczestnicy Międzynarodowych Targów Poznańskich będą mogli porozmawiać z przedstawicielami instytucji społecznych i samorządowych. Przedstawiane oferty kierowane są do osób po pięćdziesiątym roku życia.

To już druga odsłona targów dla seniorów. Pierwsza edycja miała miejsce we wrześniu 2010 roku. Uczestnicy imprezy przekonali się, że w dziedzinie nowych technologii, finansów i edukacji, jest wiele ciekawych ofert przeznaczonych właśnie dla seniorów.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież