Praca na dawnej fotografii

konkurs a v2

Internetowy konkurs dla osób 50+

Do udziału w naszym konkursie, chcieliśmy zachęcić osoby 50 + mieszkające na terenie województwa świętokrzyskiego/ łódzkiego, którzy swoją pierwszą pracę rozpoczynali na przełomie XX i XXI wieku.

Chcielibyśmy zgromadzić jak najwięcej zdjęć, które przedstawiają Was na dawnych stanowiskach pracy. Zdjęcia mają pokazać realia pracy okresu PRL i późniejszych lat oraz jak wielki przełom nastąpił w technologii, w tak niewielkim odstępie czasu.

konkurs a v1

Swój udział możesz zgłosić na stronie https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii-zgloszenie. Możesz zrobić to sam, ale również z pomocą upoważnionej przez Ciebie osoby. Na Twoje zdjęcia czekamy do 4.06.2021 roku, a już 14.06.2021 roku zostaną ogłoszone wyniki.

Mamy dla Was przygotowanych wiele atrakcyjnych nagród i wyróżnień. Nawet jeśli nie zdobędziesz głównej nagrody, możesz liczyć na wiele ciekawych gadżetów i książek. O szczegółach konkursu możecie przeczytać pod tym adresem https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii Zapraszamy do zabawy!