Porady dnia

Porady dnia

Aktualności Seniora

Aktualności Seniora

Zdrowie Seniora

Zdrowie Seniora

Pasje Seniora

Pasje Seniora

Konkurs – pokaż swoje zdjęcia z PRL!

konkurs wspolna v1 1200x628

Praca w PRL. Pokaż swoje zdjęcie zpracy

 

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie fotograficznym dla osób w wieku 50+. Tym razem cofamy się w czasie do PRL! Ci, którzy pamiętają te czasy i uwiecznili je na zdjęciach, mogą wziąć udział w akcji i powalczyć o atrakcyjne nagrody.

Według wielu czasy Polski Ludowej to okres, w którym ludzie uczyli się, jak sobie radzić. Sklepy świeciły pustymi półkami, telewizja i prasa były cenzurowane, a markowe rzeczy kupowano jedynie w Peweksie. Jak natomiast wyglądała wtedy praca?

To właśnie chcemy zobaczyć na zdjęciach przesyłanych do konkursu. Aby wziąć udział w internetowej zabawie, trzeba spełnić trzy warunki:

- mieć ukończone minimum 50 lat,

- mieszkać w województwie dolnośląskim lub opolskim,

- przesłać w formularzu zgłoszeniowym maksymalnie 3 fotografie (skany/zdjęcia) ukazujące dowolną pracę uczestnika z okresu PRL.

Zgłoszenia można przesyłać do 12 stycznia. Tym razem konkurs odbywa się w dwóch rejonach jednocześnie, dlatego w zależności od miejsca zamieszkania, szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy znajdziecie:

Uczestnicy nie musza wypełniać zgłoszenia samodzielnie – może ich zgłosić osoba z rodziny lub znajomy. Do wygrania telefony, książki, kurs komputerowy od partnera projektu strefakursow.pl oraz inne nagrody. Zapraszamy serdecznie!

Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest portal pracy Aplikuj.pl