Porady dnia

Porady dnia

Aktualności Seniora

Aktualności Seniora

Zdrowie Seniora

Zdrowie Seniora

Pasje Seniora

Pasje Seniora

Senior Art Walk - SAW 2019

SAW Warszawa

Spacer ze sztuką współczesną w ramach projektu SAW

Serdecznie zapraszamy  na kolejny spacer ze sztuką współczesną w ramach projektu SAW (Senior Art Walk) prowadzonego od września 2019 przez Fundację Art Transparent. 

Zachęceni bardzo pozytywnym odbiorem naszych poprzednich działań skierowanych do Seniorów, przygotowaliśmy ofertę kilku spotkań ze sztuką najnowszą. Senior Art Walk (artystyczne spacery) jest realizowany w najciekawszych instytucjach kulturalnych Wrocławia. Celem SAW jest aktywizacja społeczna i kulturalna Seniorów, poprzez kontakt ze sztuką współczesną, artystami i kuratorami. Każdy SAW jest bezpłatny i odbywa się zazwyczaj w wybrane czwartki o godz. 16:00. Międzypokoleniowy projekt aktywizuje twórczo i społecznie, a także prowokuje do dyskusji na najbardziej aktualne tematy prezentowane przez najciekawszych artystów młodego pokolenia. Zapewniamy moc artystycznych doznań i miła atmosferę. 

Spotykamy się: 

17.10 (czwartek) g. 16:00

na: Podwórko Artystyczne RUSKA 46abc, gdzie Ewa Pluta opowie o idei tego miejsca dalej pójdziemy do: Galeria BWA Studio gdzie z Pauliną Glanciak porozmawiamy o trwającym właśnie projekcie artystyczno-integracyjnym  “Be Together”

Zapraszamy na spotkanie ze sztuką i jej mocą przełamywania barier. 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież