Porady dnia

Porady dnia

Aktualności Seniora

Aktualności Seniora

Zdrowie Seniora

Zdrowie Seniora

Pasje Seniora

Pasje Seniora

Święcice - Dom Seniora Willa Wiosenna

dzien otwarty piknik

Bezpłatne porady specjalistów dla seniorów w Willi Wiosennej

29 czerwca, w podwarszawskich Święcicach, będzie można posłuchać ciekawych wykładów, a także wziąć udział w indywidualnych konsultacjach z psychologiem, fizjoterapeutą i pielęgniarką. A dla chętnych konkurs, w którym do wygrania będzie pobyt w Domu Seniora Willa Wiosenna.

 

Razem z piękną pogodą, rozpoczął się sezon piknikowy. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na to, jak spędzić z całą rodziną sobotę, 29 czerwca, mamy coś dla Ciebie – wpadnij na grilla do Willi Wiosennej.

W planie, oprócz dobrego jedzenia i świetnej atmosfery, przewidziano dużo atrakcji, wśród których każdy – zarówno senior, jak i jego bliscy – znajdzie coś ciekawego dla siebie.

W programie między innymi:

  • Konsultacje psychologa – W czasie indywidualnej rozmowy senior będzie mógł np. dowiedzieć się ,co się dzieje z jego pamięcią i jak można ją ćwiczyć, a rodzina dostanie wskazówki, jak opiekować się osobą z demencją.
  • Porady fizjoterapeuty – Dla osób starszych odpowiednio zaplanowana fizjoterapia może mieć ogromne znaczenie w poprawie jakości życia. W czasie indywidualnej porady każdy chętny otrzyma cenne wskazówki, dostosowane do swojego stanu zdrowia.
  • Wykład psychologa– Dowiemy się m.in. kiedy zwykłe roztargnienie może być objawem choroby.
  • Zwiedzanie Willi Wiosennej – Chcesz sprawdzić jak wygląda dzień w domu spokojnej starości? Kamil Godzisz, opiekun klienta, odpowie na każde pytania i oprowadzi po Willi Wiosennej. To dobra okazja do tego, aby się przekonać, że dom seniora to bezpieczne i wygodne miejsce z szerokim zapleczem medycznym, z którego można korzystać zarówno na stałe, jak i w formie turnusów rehabilitacyjnych.

A dla chętnych konkurs w którym do wygrania będzie 3-dniowy pobyt dla seniora w Willi Wiosennej! 

Zapraszamy do Willi Wiosennej!

 Gdzie?

Willa Wiosenna

ul. Wiosenna 1

05-860 Święcice

tel. 22 88 777 00

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież