Warsztaty edukacyjne dla kobiet

Joanna Keszka
TERMIN: 
30 września-2 października 2022
 
MIEJSCE: 
Młyn Tomaryny, Tomaryny 26, Warmia
 
DLA KOGO: 
Warsztat dla kobiet
 
PROWADZĄCA: 
Joanną Keszka - współautorka bestsellerowych podcastów „Rozważna i Erotyczna” i "Śmietanka Erotyczna" oraz autorka najodważniejszych polskich książek o seksie: „Grzeczna to już byłam” i „Potęga Zabawnego Seksu”. 
 
 
 
Dla kogo
 
  
Warsztat skierowany dla kobiet. Nieważne czy jesteś singielką, czy w stałym związku. Umiejętność zadbania o siebie i swoje życie erotyczne dodaje pewności, wiary w siebie i pozytywnej energii. Poprawia jakość relacji z partnerami i partnerkami. 
 
TEMAT WARSZTATÓW
 
Warsztaty „Grzeczna to już byłam" to rozsznurowywanie ciasnych gorsetów, w które jesteśmy wbijane, kiedy temat dotyczy ciała, seksualności, kobiecości, prawa do własnego głosu i pragnień. Kobieca zmysłowość to żródło radości, dobrego humoru, pewności siebie, energii i siły, a wciąż tak niewiele kobiet w Polsce ma dobry kontakt ze swoim ciałem, emocjami i potrzebami seksualnymi. Pewnie już same zauważyłyście, że kiedy dyskusja schodzi na ważne kobiece tematy, robi się niezdrowa atmosfera. Zamiast szczerego zainteresowania tym, czego chcą lub potrzebują kobiety, pojawiają się zarzuty, że to „nieistotne drobiazgi", „babskie fanaberie", „uderzanie w mężczyzn", „przesada". Kobietom zamyka się usta, mówiąc bezczelnie, że przecież „mają już wszystko" w sytuacji, kiedy dostają jedynie odrobinę więcej. A szczególnie zawzięty mur milczenia stoi wokół ważnych spraw związanych ze zdrowiem intymnym, z naszymi ciałami i kobiecą seksualnością. Próby przebicia się przez ten mur lekceważenie dla kobiecych spraw i potrzeb to ważna i potrzebna nam wszystkim sprawa.
 
Stworzyłam warsztaty „Grzeczna to już byłam" dla wszystkich kobiet, które chcą w przyjaznej i zabawnej atmosferze poznawać temat seksualności. Seks to element naszego dorosłego życia, związków, sposobu myślenia o sobie i swoich potrzebach. W przestrzeni seksualnej negocjują się relacje partnerskie i postrzeganie samych siebie. Zapraszam wszystkie panie, które chcą zrozumieć swoją seksualność i to jak wpływa na inne sfery naszego życia. Nic w naszym życiu się nie zmieni jeśli nie nauczymy okazywać sobie troski, uwagi i ciepła. Seksualność to fantastyczna przestrzeń dla kobiet, które mają już serdecznie dość rezygnowania z siebie i poświęcania się w imię tego, żeby zadowalać się zadowalaniem innych. To czego my chcemy też ma znaczenie. Zarówno w życiu jak i w seksie.
 
W naszym kraju tematowi seksu towarzyszy poczuciem wstydu, winy i grzechu. Kobiety wciąż mają służyć przede wszystkim do zaspokajania męskich potrzeb i fantazji. Polki znają wiele technik seksualnych, tylko nie bardzo wiedzą, co zrobić, żeby mieć satysfakcję z seksu.
 
Namawiam was gorąco, żebyście nie poświęcały swojej przyjemności w łóżku, tylko żebyście dały sobie prawo do podążania za swoimi pragnieniami. Żebyście śmiało i z uśmiechem podchodziły do zaprzyjaźniania się ze swoją seksualnością. Komunikacja, masturbacja, zabawki erotyczne, eksperymentowanie są po to, żeby cieszyć się swoją seksualnością i być dumną z tego, kim się jest i jak się wygląda. W seksie nie chodzi o ciężka pracę, tylko o przyjemność: zwykłą, ludzką, zdrową, radosną przyjemność. Seks jest ważny, bo dobrze nam robi. 
 
Na moich warsztatach jest dużo śmiechu i dużo uśmiechów. A także fala emocji związanych z uwalnianiem się od krzywdzących przekonań i historii, które nam nie służą. Od samych uczestniczek mam przyjemność wysłuchać wielu cudownych słów, że te warsztaty dają energię i przywracają wiarę w radość z życia i z seksu. 
 
Seks nie powinien być sprawdzianem naszych mniej lub bardziej perfekcyjnych umiejętności, ale beztroską droga prowadząca nas drogą do przyjemności, w takiej postaci, na jaką akurat mamy ochotę. Jestem ostatnią osobą, która będzie Wam mówić, że coś musicie robić w łóżku, a czegoś wam nie wolno. Ja przedstawiam, jak różnorodny może być seks, wybór tego, co dla Was będzie najlepsze, należy już do was. 
 
Każdy z nas ma wewnętrznego cenzora, który odbiera nam radość z seksu (i radość z życia). Warto wyrwać się z zimnej kurateli samokontroli. Zaprzyjaźnianie się ze swoją seksualnością, to coś co nas wzbogaca. Warto dać sobie pozwolenie na przyjemność, na odrobinę szaleństwa i na odkrywanie tego, co nas kręci i co nas podnieca. Dlatego zapraszam serdecznie na moje warsztaty „Grzeczna to już byłam". Duża dawka wiedzy, emocji i dobrej zabawy w doborowym kobiecym gronie gwarantowana. Moje warsztaty to także miejsce, gdzie rodzą się kobiece przyjaźnie. 
 
Jak być pewną siebie w łóżku i poza nim
 
 
Bycie miłymi i grzecznymi dziewczynkami nie na wiele nam się dotąd przydało, prawda? Lepiej od razu darować sobie bycie miłą i być tak odważną, jak ci się żywnie podoba. Nie warto iść na brudne kompromisy, trzeba po prostu załatwić sprawy, na których nam zależy, bez zadręczania się, jak nas odbiorą inni. Seks to świetna przestrzeń dla kobiet, które mają już dość siedzenia cicho i poświęcania się w nadziei, że ktoś je za to doceni.
 
Na warsztatach „Grzeczna to już byłam” nabierzesz umiejętności potrzebnych do sięgania po to, na co masz ochotę: po przyjemność, miłość, orgazmy, radość z życia i z seksu. Przyjemność to jest nasze prawo, a nie fanaberia. Kobieta, która wie jak zatroszczyć się o swoją przyjemność i dobrą zabawę w łóżku, jest nie do zatrzymania, także w innych przestrzeniach swojego życia. Dowiesz się, jak mieć orgazmy zarówno solo, jak i w duecie. Jak mieć więcej pewności siebie w seksie i w życiu. A kiedy kobieta dobrze się czuje w sypialni, jej partner tylko na tym korzysta. Będzie można też obejrzeć, wybrać i kupić wyjątkowe wibratory i gadżety erotyczne z oferty z najseksowniejszego butiku on-line: LoveStore.Barbarella.pl
 
Wiedza, Emocje, Relaks
 
 
Będzie konkretnie, zabawnie, odważnie, na luzie i na temat. Zero straszenia winą, wstydem i grzechem, za to proponuję potężną dawkę wiedzy na temat tego co można zrobić, żeby czuć się i bawić dobrze zarówno w łóżku, jak i w innych przestrzeniach naszego życia.
 
Radość z seksu polega na zdobywaniu mocnego przekonania, że to, czego ja chcę też się liczy. Odkrywanie swojej seksualności to zdobywanie mocnego przekonanie, że to czego ja chcę też się liczy. Wiedza to potęga, dzięki znajomości swojego ciała, swoich emocji, swoich potrzeb możemy zmieniać swoje związki, wybory życiowe i seksualne, relacje, świat na lepsze. Dla siebie i dla tych, które przyjdą po nas.
Pewność siebie jest seksi, wspólnie będziemy wzmacniać poczucie własnej wartości, żeby sięgać po to, na co mamy ochotę, bez przepraszania, że coś nas podnieciło.
Podczas warsztatów będziemy dużo uwagi poświęcać poczuciu wstydu, którym zamyka się kobietom usta i zachęca się nas do wyrzekania się swoich potrzeb. Odmawiamy wstydzenia się!
Będą przepisy erotyczne na zabawny seks do wykorzystania solo i w duecie, bo zabawa jest najlepszym afrodyzjakiem.
Warsztaty mają pomóc w zbudowaniu lepszej, bardziej autentycznej relacji z seksualnością. Ja przedstawiam możliwości, wybór, czego sama naprawdę, naprawdę chcesz - należy już tylko do ciebie.
 
Co na warsztatach
 
1. Jak zaprzyjaźniać się z kobiecą seksualnością. Czego kobieta może chcieć w łóżku? Poznamy nowe erotyczne możliwości. Żeby każda z nas mogła bardziej cieszyć się swoimi zmysłowymi doświadczeniami. 
2. Jak odkryć swój orgazmiczny potencjał, który drzemie w każdej z nas. Będziemy rozpoznawać kobiece ścieżki do szczytowania. Jak zatroszczyć się o swoje ciało, swoje potrzeby, swoje emocje i swoje orgazmy. 
3. I ty zostaniesz specjalistką od zmysłowych gier i zabaw erotycznych. Przedstawię sposoby na rozgrzewanie się i dopieszczanie w sypialni. Zaprezentuję gry i zabawy erotyczne, które wprowadzają atmosferę pożądania, flirtu i frywolności do sypialni. 
4. Wszystko o mięśniach Kegla, czyli zdrowie i przyjemność dla kobiet w każdym wieku. Regularne ćwiczenia mięśni dna miednicy pomagają kobietom czuć się komfortowo w swoim ciele i cieszyć się seksem do późnego wieku. Będzie też o kulkach dopochwowych, które ułatwiają i uprzyjemniają fitness mięśni Kegla.
5. Przegląd zabawek erotycznych, czyli podstawowa wiedza nawet dla nieśmiałych kobiet. Oprowadzę po krainie zabawek erotycznych dla kobiet: opowiem wam, jak działają i co można z nimi zrobić solo i w parze. Przedstawię światowe przeboje wśród zabawek dla dorosłych dziewczynek. Konsultacje i porady w wyborze erotycznego gadżetu - na miejscu pod hasłem: „take it easy”.
 
 
PROGRAM WARSZTATÓW
 
TERMIN: 30 września-2 października 2022 (piątek-sobota-niedziela). Rozpoczynamy wspólną kolacją w piątek o godzinie 17.30. Wyjazd kończymy obiadem w niedzielę. 
 
MIEJSCE: Warsztaty odbędą się na przepięknej Warmii w Młyn Tomaryny, Tomaryny 26 – nad rzeką w otoczeniu zieleni łąk i lasów. Zobacz stronę Młyn Tomaryny. 
 
Zaczynamy od Erotycznej Burzy Mózgów. Odkrywamy zakryte: czego pragną kobiety?
 
Jak przeprowadzić własną rewolucję seksualną! Już czas przestać martwić się tym, co mogą sobie pomyśleć o nas inni i zacząć cieszyć się swoim ciałem, życiem i seksem. Siostrzeństwo, pewność siebie, akceptacja, wspólnie uczymy się sięgania po to, czego my same naprawdę, naprawdę chcemy w życiu i w seksie. 
Cipki są piękne i wspaniałe. Wagina to najszczerszy i najbardziej emocjonalny organ. Pochwa jest organem, który patrzy w przyszłość. Jest potencjałem. To nie pustka, to możliwości. Będziemy je poznawać.
 
O sztuce komunikowania się w sprawach seksu z zadziwiającą innych pewnością siebie. 
Bogini domowego seksu: prezentuję pomysły i przepisy na zabawnych seks nie tylko dla zuchwałych. 
Kobiecy trening mięśni dna miednicy dla zdrowia i dla przyjemności z seksu. 
101 sex toys nawet dla nieśmiałych dziewczyn, czyli z czym się je kulki gejszy i jak rozpocząć zabawę z wibratorem. Oprowadzam po kolorowej i zmysłowej krainie kobiecych gadżetów erotycznych. Na miejscu możliwość zakupu gadżetów 
  
DODATEK SPECJALNY: KOBIECE WIECZORKI EROTYCZNE
  
Po całodniowych warsztatach, przygotowałam dla was - jedyne i niepowtarzalne kobiece wieczorki erotyczne:
  
1. Piątek: Wino i Mapa marzeń Erotycznych. Wy przynosicie wino, ja materiały do stworzenia własnej mapy marzeń erotycznych. Czekają na nas śmiałe plany erotyczne i dobra zabawa.
2. Sobota: Pokaz kobiecych filmów erotycznych. Oglądamy i dyskutujemy o porno dla kobiet.
  
PAKIET OBEJMUJE:
  
9 godzin warsztatów
4,5 godziny kobiecych wieczorków erotycznych
2 noclegi (miejsce w pokoju 2 lub 3 osobowym)
Wyżywienie wegetariańskie z lokalnych składników:
1 dzień: powitalna kolacja
2 dzień: śniadanie, obiad, kolacja
3 dzień: śniadanie i obiad
  
ZGŁOSZENIA, REZERWACJA, PŁATNOŚĆ
  
1550 zł - rezerwacja do 10 sierpnia
1750 zł - rezerwacja po 10 sierpnia 
Liczba miejsc ograniczona.
 
Napisz e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podaj w nim swój numer komórki. W odpowiedzi dostaniesz e-mailem wstępne potwierdzenie rezerwacji. Wpłata zaliczki w wysokości 450 zł od osoby – 7 dni od daty rezerwacji. Pozostała kwota płatna do dnia 10 sierpnia 2022 r.
 
Wpłata zaliczki jest równoznaczna z rezerwacją miejsca. Brak zaliczki powoduje przejście rezerwacji w status niepotwierdzonej. W wypadku niemożności przeprowadzania wyjazdu w wyniku pandemii gwarantujemy pełny zwrot kosztów.