Konkurs na fotografię skierowany do seniorów – „Praca dawniej”

konkurs praca dawniej

Portal Aplikuj.pl organizuje konkurs dla seniorów zatytułowany „Praca dawniej”, którego celem jest poznanie warunków pracy przed erą komputerów oraz szeregu innych udogodnień technologicznych.

Dzisiejsze metody pracy zdecydowanie odbiegają od tych sprzed lat. Jednak dzięki dawnym fotografiom możemy zobaczyć, jak wyglądała praca kilkadziesiąt lat wcześniej i przywołać miłe wspomnienia seniorów.

 konkurs praca dawniej kobieta

Dla osób, które pragną wziąć udział w konkursie, udostępniamy specjalny formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie. Ważne jest to, że zgłoszeń mogą dokonać zarówno sami uczestnicy, jak i osoby trzecie - krewni, znajomi czy opiekunowie. Do konkursu seniorzy mogą przesyłać do 3 zdjęć związanych z pracą przed laty w formie cyfrowej (skan lub zdjęcie oryginalnej fotografii) oraz dodać krótkie opisy.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody w postaci telefonów komórkowych, kursów komputerowych od podstaw (strefakursow.pl), a także książek i gadżetów.

Pełny regulamin konkursu można znaleźć na naszej stronie internetowej https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior. Zgłoszenia przyjmujemy w terminie od 12 czerwca 2020 r. do 11 września 2020 r.

Konkurs jest bezpieczny, przeprowadzany w całości drogą internetową. Zapraszamy do zabawy!

Plakaty TUTAJ