Porady dnia

Porady dnia

Aktualności Seniora

Aktualności Seniora

Zdrowie Seniora

Zdrowie Seniora

Pasje Seniora

Pasje Seniora

Niepłodność Polaków - rosnący, społeczny problem

okładka InvitroW połowie maja nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka ukazała się książka Małgorzaty Rozenek-Majdan „In vitro. Rozmowy intymne”.

To zbiór 13 rozmów w tym z lekarzami, psychologiem, osobą duchowną oraz osobami, które są po lub w trakcie starania się o to największe szczęście jakim jest posiadanie dziecka, kiedy wydaje się, że zawodzą już wszystkie metody.

Dzięki wypowiedziom lekarzy temat ten został omówiony w sposób przystępny i wyczerpujący dla każdej matki. A odpowiedziane historie par i rodziców pozwolą każdemu poczuć, że nikt nie jest już w tym najtrudniejszym momencie sam.

 Ta książka to opowieść zapisana ludzkimi emocjami: rozczarowaniem, nadzieją, wiarą, pokorą i wreszcie szczęściem. To opowieść o problemach, które dla każdego najważniejsze można przeżyć razem ucząc się na cudzych błędach.

To zaproszenie do intymnej rozmowy o tym, co najważniejsze i najpiękniejsze i lekcja rozmawiania po ludzku o tym, co ludzkie.

Są łzy, niezgoda a wreszcie szczęście w mądrych rozmowach, bez złych emocji i hejtowania, o tym z czym półtora miliona par w Polsce mierzy się każdego dnia.

Zachęcam Państwa do wysłuchania tych prywatnych opowieści w temacie, który nadal w dla wielu z nas wydaje się obcy i budzący skrajne emocje. 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież