Jak przeżyć Święta i mieć ochotę na seks

Joanna Keszka

7 podpowiedzi, jak mieć święta, gadżety i s*ks

                                Każda okazja do seksu jest dobra, ale niektóre są jeszcze lepsze. Święta, choinka, blask świec. Szkoda byłoby nie kochać się w tym magicznym czasie. Gwiazdka to okazja, żeby wzmocnić to, co nas łączy. A miłości to też jest seks. Dlatego przygotowałam dla was w tym roku Zmysłowe Mikołajki. Dzielę się rabatami na wszystkie erotyczne gadżety z LoveStore.Barabrella.pl i podpowiedziami, jak mieć święta i radość z seksu.

                Przez cały tydzień Zmysłowych Mikołajek od 24.11 do 1.12 możecie korzystać z 10% rabatów na wszystkie produkty w LoveStore.Barbarella.pl. Aby dostać z 10% rabatu na wszystkie produkty z LoveStore.Barbarella.pl w koszyku zakupowym wpisz kod rabatowy: MIKOŁAJKI. A ero-renifery i figlarne Śnieżynki będą pakować i wysyłać Twoje zamówienia na zmysłowe mikołajkowe prezenty.

                JAK PRZEŻYĆ ŚWIĘTA I MIEĆ OCHOTĘ NA SEKS

                Okres świąt wygląda kusząco i kolorowo…w reklamach i filmach familijnych. W prawdziwym życiu to bardziej przypomina morderczy wyścig z czasem, jazdę bez trzymanki i rodzinne pole minowe niż beztroskie morze czasu wypełnione popijaniem kakao w towarzystwie przeuroczych krewnych. Przyjemność z seksu kieruje się tymi samymi zasadami, co przyjemność ze świąt i z życia w ogóle: potrzebny jest relaks i czas dla siebie. Warto wiedzieć, co planować i co zrobić, żeby cieszyć się tym co jest najważniejsze: sobą nawzajem.

                Proponuję wziąć świąteczne i erotyczne sprawy w swoje ręce i tak pokierować biegiem wydarzeń, żeby w tym roku na gwiazdkę mieć uśmiech na ustach przy choince i orgazmy w łóżku dla niej i dla niego.

                Dla wszystkich, którzy tęsknią za prawdziwie świąteczną atmosferą mam kilka sprawdzonych podpowiedzi:

 1. 1. ZASTANÓWCIE SIĘ DWA RAZY, BO MOŻE WCALE NIE MUSICIE TEGO ROBIĆ

                               Zmęczona i napalona? Takie cuda nie zdarzają się nawet na Gwiazdkę. Zróbcie listę obowiązków na święta i potem jak tytułowy bohater filmu: masakra piłą mechaniczną, bez wahania wytnijcie z listy co najmniej połowę z nich. Kiedy masz coś zrobić w domu, pomyśl dwa razy, bo może okazać się, że wcale nie musisz tego robić. To jest jedna z moich ulubionych życiowych zasad. Bardzo ułatwia organizację i pozwala zaoszczędzić masę czasu. Stosuję ją na co dzień i od święta. Zaoszczędzony czas i energię przeznaczcie na planowanie wspólnych zabaw erotycznych.

 1. 2. NIE BAWCIE SIĘ W PERFEKCYJNĄ PANIĄ DOMU

                               Zamiast katować się wcielaniem w perfekcyjną panią domu, podaruj sobie spokój. Poważnie. W tym celu:

 • • zrób listę rzeczy do zrobienia według ważności
 • • od razu wykreśl ¼ z nich
 • • z pozostałych wybierz tę ważniejszą dla ciebie połowę, którą z kolei podzielisz się hojnie z partnerem/partnerką
 • • a z reszty radośnie zrezygnuj
 1. 3. POWIEDZ KRYTYKANTOM, ŻEBY SIĘ ZAMKNĘLI

                               Święta to czas spędzany w rodzinnym gronie. Lepiej więc nie dać się omamić przesłodzonym reklamom na których wielopokoleniowe rodziny uśmiechają się do siebie zza stołu. W realnym świecie należy być w tym okresie przygotowaną na zaczepki i mniej lub bardziej wyraźne aluzje, że sobie w życiu nie radzisz tak jak trzeba, że nie jesteś wystarczająco gospodarna, czy zapobiegliwa, że nie potrafisz sobie radzić z dziećmi ani zatroszczyć się o męża.

                               Wiele z nas uważa, że nawet obrona własnego zdania to gotowy przepis na rodzinną awanturę. Nawet jeśli, to nie ty zaczęłaś, prawda? Masz pełne prawo do poszanowania twoich decyzji i wyborów, bez względu na to, czy oznaczają brak karpia na stole, brak męża, brak dzieci, czy braki pieniędzy na koncie. Jeżeli brat lub ciocia namolnie atakują twoje wybory i decyzje życiowe powiedz krytykantom: „tak no i co z tego”. To proste zdanie pomaga zamykać usta krytykantom, a tobie zachować pogodny nastrój. Energia jest ci potrzebna bardziej do dobrych zabaw erotycznych w sypialni niż do toczenia ideologicznych bojów z namolnym wujkiem, którego przy szczęśliwych wiatrach zobaczysz dopiero za rok.

 1. 4. ZAINWESTUJCIE W JEMIOŁĘ

                               I całujcie się. Ludzie nie zdają sobie sprawy, jak czuły pocałunek i dotyk potrafi rozwiązać wiele nabrzmiałych problemów.

 1. 5. IDŹCIE NA SPACER

                               Ruch na świeżym powietrzu nazywany jest najszybszą terapią seksualną. To lepsze dla naszego nastroju i apetytu seksualnego niż zapadanie się w kanapie na długie godziny przed telewizorem.

 1. 6. NIE PRZESADZAJCIE Z JEDZENIEM

                               Bo będziecie potem przez całe święta zajmować się tylko trawieniem i nici z harców i swawoli.

 1. 7. WIBRUJCIE SIĘ

                               Szczęśliwa łechtaczka to jej szczęśliwa posiadaczka. Nie zapominajmy w święta o łechtaczkach, a one odwdzięczą nam się tym samym. Eleganckie, praktyczne, zdrowe, klasyczne i łechtaczkowe wibratory jeszcze do 1.12 możecie wybrać w LoveStore.Barabrella.pl z 10% rabatem na wszystko.

                               I teraz mogę pożyczyć wam relaksujących świąt. Jesteście już na nie gotowe i gotowi.

                Joanna Keszka