Konkurs dla osób 50+ „Wspomnienia z dawnej pracy”

wspomniania z dawnej pracy 1200x628

Portal Aplikuj.pl ogłosił konkurs dla osób chcących się podzielić wspomnieniami z początków swojej pracy zawodowej, zapisanymi na fotografii. Tym razem chcemy dotrzeć z zaproszeniem do osób w wieku powyżej 50 lat z województw wielkopolskiego i lubuskiego.

Jeśli więc chowasz w zakamarkach komód, szaf i szuflad fotografie przedstawiające Cię przy pracy na przełomie XX i XXI wieku, to kierujemy to zaproszenie właśnie do Ciebie!

Jeśli jeszcze na tych zdjęciach znajdą się jakieś ciekawe, ówcześnie stosowane urządzenia, nie będące obecnie w użytku, to tym lepiej.

Wystarczy teraz doczytać szczegóły i regulamin konkursu - https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia, a na stronie https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia-zgloszenie do 30 marca 2022 r. zgłosić swój udział przesyłając maksymalnie trzy zdjęcia.

Teraz pozostaje czekać na ogłoszenie wyników, które odbędzie się 5 kwietnia 2022 r. Wszyscy mają szansę na ciekawe nagrody, ponieważ przygotowaliśmy eleganckie telefony komórkowe, kursy komputerowe (strefakursow.pl) ale też wiele wyróżnień w postaci przydatnych gadżetów i książek.