Porady dnia

Porady dnia

Aktualności Seniora

Aktualności Seniora

Zdrowie Seniora

Zdrowie Seniora

Pasje Seniora

Pasje Seniora

Samemu zaprojektuj sofę lub narożnik

Romano 1

Dzięki zastosowaniu modułów możemy samemu zaprojektować meble wypoczynkowe. Dlatego dostosujemy ich wymiary do wielkości i kształtu pomieszczenia. Sofy i narożniki skonfigurujemy za pomocą aplikacji. Do dyspozycji mamy także dodatkowe funkcje jak relaks, podgrzewane siedziska, a także sterowanie elektryczne i za pomocą smartfona.

Modułowe bryły.

Na rynku dostępne są kolekcje mebli wypoczynkowych obejmujące kanapy i narożniki, przy tworzeniu których wykorzystano modułowe bryły - najczęściej moduł sofy, części narożnej i pufy. Pozwalają one dowolnie konfigurować mebel i tworzyć wiele jego układów. Możemy stworzyć:

- małą sofę

- wygodny narożnik, który ma tradycyjny kształt litery L

- dużą kanapę narożną (mogącą pomieścić np. 12 osób) w nowoczesnym kształcie litery U.

Dzięki systemowi modułowemu o ostatecznym wyglądzie sofy decydują Klienci. To oni tworzą mebel unikalny, który jest inny niż te dostępne w gotowych konfiguracjach.

Romano 2

Dopasowanie do pomieszczenia.

Sofy Rom, które dostępne są w Galerii Mebli Sanimex w Gliwicach, tworzymy za pomocą modułów. Konfigurujemy jest w prosty sposób za pomocą aplikacji. Rozwiązanie to pozwala dopasować je do różnych pomieszczeń - zarówno jeśli chodzi o wielkość, jak i o kształt.

Możemy dostosować do naszych potrzeb ich:

- szerokość

- głębokość

- długość.

Kanapy i narożniki stoją na delikatnych nóżkach, które dodają im lekkości i subtelności. Poza tym możemy wybrać rodzaj wykonania nóżek.

Colorado

Obicie.

Możemy wybrać materiał, z którego będzie wykonana tapicerka (skóra lub tkanina). Doradcy producenta przygotowują dla Klientów indywidualne koncepcje kolorystyczne z szerokiej gamy barw. Istnieje możliwość zastosowania nici kontrastowej.

W zależności od modelu możemy wybrać wysokość siedziska. W przypadku wybranych modeli sof skórzanych - pod skórą zamontowana jest fizelina, która pozwoli zmniejszyć elastyczność i ograniczyć powstawanie fałd.

Donato

Dodatkowe funkcje.

Aby produkt był jak najbardziej zindywidualizowany, powinien być także wyposażony w dużą ilość dodatkowych, opcjonalnych funkcji. W zależności od modelu możemy wybrać sofę, która posiada np.:

- funkcję spania o różnych szerokościach

- funkcję relaks, np. jednoczesne odsunięcie od podłogi i opuszczenie oparcia (relax elektryczny)

- ruchome zagłówki (elektryczne sterowane, cichy system na prowadnicach)

- ruchome podłokietniki i poduszki, które umożliwiają powstanie oparcia albo podłokietnika

- opcję memory, która pozwala zarejestrować i przywołać ulubioną pozycję

- podgrzewane siedziska

- wbudowane gniazdka elektryczne i USB

- aplikację, która pozwala na sterowaniem meblem za pomocą smartfona.

Kolekcja 2019.

Nowa kolekcja tej marki na rok 2019 bazuje na ciekawej kolekcji tkanin. Na życzenie Klientów została wzbogacona o nowe funkcje, które służą:

- podniesieniu komfortu użytkowania

- zwiększeniu intuicyjności obsługi.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież