Porady dnia

Porady dnia

Aktualności Seniora

Aktualności Seniora

Zdrowie Seniora

Zdrowie Seniora

Pasje Seniora

Pasje Seniora

Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii WSB w Dąbrowie G.

WSB plakat 1

Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej po raz drugi z rzędu zorganizował konkurs fotograficzny. Tym razem uczestnicy musieli zmierzyć się z tematem „Piękna nasza Polska cała”. Na uroczysty finał konkursu zapraszamy 29 maja o godzinie 12:00 do siedziby Akademii WSB.

 

W tym roku otrzymaliśmy ponad 200 zdjęć z 22 Uniwersytetów Trzeciego Wieku, zgłaszanych w trzech kategoriach tematycznych:

  • Natura/ Przyroda,
  • Pokolenie 50+ to My
  • Architektura.

Spośród nadesłanych prac, jury konkursu wybrało 20 fotografii, które przejdą do finału. Wśród nich zostaną wyłonione trzy najlepsze zdjęcia. Przewidzianych jest również sześć nagród specjalnych. Jedną z nich – Nagrodę Publiczności, podczas uroczystego finału, przyznają Państwo w głosowaniu. Całe wydarzenie uświetni występ artystyczny oraz poczęstunek.

Zapraszamy również do udziału w głosowaniu Internautów. Na naszym Facebookowym profilu (https://www.facebook.com/utwawsb/) prezentujemy wszystkie nadesłane prace konkursowe. Fotografia, która otrzyma najwięcej polubień – otrzyma Nagrodę Internautów. Czekamy na Państwa głosy!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież