Program opieki medycznej i kondycji osób starszych w Krakowie

Krakowskie centrum medyczno-rehabilitacyjne NZOZ Nowa Rehabilitacja realizuje innowacyjny program opieki medycznej i kondycji osób starszych w Krakowie

Ośrodek proponuje nowatorski program prowadzenia pacjentów w podeszłym wieku w oparciu o cykle diagnostyczno-terapeutyczne oraz inne działania profilaktyczne i różnego rodzaju zabiegi rehabilitacyjne. 

press 3

Program związany jest z „Realizacją Projektu Diagnostyki, Profilaktyki Geriatrycznej z wykorzystaniem elementów Teleopieki sposobem lepszego dostosowania systemu opieki zdrowotnej do potrzeb szybko rosnącej populacji osób powyżej 60 roku życia”. Jego głównym celem jest poprawa stanu zdrowia społeczeństwa polskiego poprzez rozwój i dostosowanie opieki medycznej do rzeczywistego stanu zdrowia populacji oraz czynników demograficznych.

Czas trwania akcji wstępnie określony jest na daty 01.09.2015 – 30.04.2017, a kryteriami kwalifikującymi pacjentów do skorzystania z programu są między innymi wiek powyżej 60 lat oraz brak przeciwskazań lekarskich. Cały program ma się składać z trzech faz i obejmuje działania realizowane zarówno w ośrodku, jak i w warunkach domowych (treningi), a także przeprowadzanie badań kontrolnych po każdym z etapów.

Nazwa programu: Program dotyczący opieki medycznej i kondycji osób starszych w Krakowie

Miejsce: NZOZ Nowa Rehabilitacja Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Kraków-Południe

Adres: ul. Komuny Paryskiej 24, 30-389 Kraków

Organizator: NZOZ Nowa Rehabilitacja

Osoba kontaktową: Dr Andrzej Sałakowski - kierownik NZOZ Nowa Rehabilitacja

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: 721044444