header


ModnaSeniorka.pl

W poniedziałek, 29 listopada ruszył nowy serwis poświęcony zagadnieniom związanym z modą, tym razem w całości dedykowany seniorkom. Modnaseniorka.pl jest nowatorskim projektem firmy Modyline, łączącym aspekt informacyjny portalu z możliwością bezpośredniego zakupu w sklepie internetowym.

 

Serwis informacyjny zawiera porady dla kobiet dojrzałych w podziale na kategorie wiekowe 50, 60 i 70 plus, jak też artykuły o najnowszych trendach w modzie, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb seniorek. Modnaseniorka.pl doradza w kontekście praktycznym, umożliwiając jednocześnie zakup gotowych stylizacji na co dzień oraz szczególne okazje. Zawarty na stronie modny słowniczek pomaga rozszyfrować pojęcia ze świata mody, pełniąc tym samym funkcję edukacyjną. Załączane do materiałów zdjęcia, ukazują piękno wieku dojrzałego, odróżniając to przedsięwzięcie od podobnych tego typu.

Sklep oferuje zarówno gotowe stylizacje, jak też kategorie produktowe jak np. sukienki, czy bluzki, kładąc nacisk na rozmiary przyjazne seniorkom. Kluczem doboru towaru jest jakość oraz wzornictwo, które ma odpowiadać potrzebom dojrzałej sylwetki.

Istniejące serwisy dedykowane kobietom 50 plus, pełnią w przeważającej większości funkcję informacyjną, obejmującą zakresem tematycznym wiele zagadnień życia takich jak np. zdrowie, finanse, podróże. Serwis modnaseniorka.pl jako jedyny zajmuje się wyłącznie tematem mody dla kobiet dojrzałych, umożliwiając zarazem wygodny zakup.

Serwis zachęca do dzielenia się swoimi doświadczeniami związanymi z modą wieku dojrzałego, ukazując jego piękno nieograniczone przez czas na www.modnaseniorka.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Zdrowie Seniora

 • Stres jak sobie z nim poradzić?

  Stres jest nazywany chorobą cywilizacyjną XXI wieku. Życie w ciągłym napięciu to nie tylko dyskomfort ale także poważne zagrożenie dla zdrowia. Jak radzić sobie ze stresem i nie dać się mu zdominować?

  Stres XXI wieku

  Choć stres towarzyszy człowiekowi od zawsze, to w XXI wieku jego powszechność i nasilenie przybrały wyjątkowe rozmiary. Ludzie żyją w pośpiechu, napięciu, rywalizacji, często stłoczeni na niewielkich powierzchniach. Wszystko to sprawia, że stres staje się dominującym uczuciem, który niszczy nie tylko nastrój i dezorganizuje życie ale staje się przyczyną wielu chorób z zakresu krążenia, a także chorób nowotworowych.

  Więcej…  
 • Zaparcia

  Hemoroidom sprzyjają zaparcia i otyłość, dlatego chcąc ich uniknąć, powinniśmy spożywać pokarmy bogate w błonnik, a także pić dużo wody. Unikać należy za to białego pieczywa, tłustych potraw i takich, które powodują zatwardzenie.

  Rola guzków krwawniczych.

  Każdy człowiek standardowo ma 3 guzki krwawnicze przypominające poduszeczki, które wypełnione są krwią. Ich rolą jest:

  - uszczelnienie kanału odbytu

  - kontrola oddawania gazów.

  Pod wpływem impulsu nerwowego, przy wypróżnianiu, krew z guzków cofa się do naczyń krwionośnych.

  Więcej…  
 • Termy – przyjemność z natury

  W ostatnich latach coraz większą popularnością w Polsce cieszą się kąpiele termalne. Jakie dają one korzyści i czy każdy może bezpiecznie pływać w wodach termalnych?

  Zalety kąpieli w gorących źródłach poznali już starożytni i choć przez wieku historii zapomniano o kąpielach termalnych, wrócono do nich, a dziś możemy na nowo cieszyć się zdrowiem z nich płynącym, szczególnie, że w ostatnich latach w Polsce powstało wiele tego typu basenów z bogatą infrastrukturą i dodatkowymi atrakcjami umilającymi pobyt w takich obiektach

  Więcej…  
 • Oparzenie słoneczne – pierwsza pomoc

  Czerwona i łuszcząca się skóra to nie jedyny efekt słonecznych poparzeń. Skutki mogą pojawić się nawet po latach – zniszczona i niejędrna skóra, a także nowotwory. Sprawdź, jak uchronić się przed poparzeniami i co robić, żeby minimalizować ich skutki.

  Największe ryzyko poparzeń słonecznych przynosi zbyt długie przebywanie na słońcu oraz unikanie filtrów ochronnych. Bez nich skóra wystawiona na promienie słoneczne jest bezpieczna zaledwie 15 minut. A najbardziej narażona jest w godzinach południowych, czyli od 12 do 15, kiedy indeks UV jest najwyższy.

  Więcej…  
 • Skutki leczenia radioterapią

  Bezpośrednim wynikiem działania promieniowania jonizującego mogą być różne zmiany skórne. Inne, możliwe skutki radioterapii to duży stres, obniżenie nastroju, zmęczenie, brak apetytu czy nudności. Jakie są sposoby na zapobieganie tym dolegliwościom?

  Popromienne zapalenie skóry.

  Niestety radioterapia wywołuje często popromienne zapalenie skóry, które powoduje:

  - ból i pieczenie

  - złuszczanie naskórka na sucho i mokro

  - krwawienia, martwicę skóry czy owrzodzenia.

  Więcej…  
 • Apteka internetowa dla seniora

  Zakupy w Internecie to dla wielu osób żaden problem, a wręcz codzienność. Portale  zajmujące się sprzedażą i sklepy internetowe bez potrzeby wychodzenia z domu ułatwiają zakupy, które są dostarczane wprost do naszego domu. Ponieważ wiele osób starszych dobrze radzi sobie z obsługą komputera, można w ten sposób pokazać im jak robić zakupy przez Internet, nie wykluczając nawet zakupu leków.

  Więcej…  
 • Dlaczego boli nas głowa?

  Ból głowy zwykle traktujemy jak błahostkę i nie poświęcamy mu dużo uwagi. Jeśli dotyczy nas samych, zwykle zażywamy przeciwbólową tabletkę i wracamy do swoich spraw, jeśli kogoś innego – często myślimy, że to wymówka. Tymczasem to on jest przyczyną co dziesiątej hospitalizacji w naszym kraju – to znaczy, że z jego powodu do szpitali trafia 35 tys. Polaków rocznie. Ta dolegliwość może wiązać się z zupełnie niegroźnymi, jak i naprawdę poważnymi schorzeniami.

  Więcej…  

Aktualności seniora

Syndrom sobotniej nocy

Syndrom sobotniej nocy - objawia się niedowładem ręki, który powstaje wskutek wielogodzinnego ucisku ramienia przez ciężar własnego ciała, przy czym tylna część ramienia jest oparta o twarde podłoże.

Więcej…

Zasiłek pogrzebowy

Przysługuje osobom i podmiotom (członkowie rodziny, dom pomocy społecznej, gmina i powiat, osoby niespokrewnione), które pokryły koszty pogrzebu.

Członkowie rodziny zmarłego otrzymują zasiłek pogrzebowy w wysokości 4000 zł bez względu na wielkość poniesionych kosztów.

Więcej…

Zasiłek macierzyński pobierany w okresie urlopu ojcowskiego

Przysługuje ubezpieczonemu ojcu, w wymiarze do 2 tygodni, w okresie do ukończenia przez dziecko 24 miesięcy życia lub do 24 miesięcy od uprawomocnienia się postanowienia sądu o przysposobieniu dziecka do 7 lub 10 lat (z odroczonym obowiązkiem szkolnym) do czasu ukończenia przez dzieci odpowiednio 7 i 10 lat.

Więcej…

Pasje Seniora

CZATeria

seniorzy gotowe fb

Nowości

Wyszukiwanie